Skip Navigation Links

yorukler et pazari

 

EN ÇOK OKUNANLAR

GAZETE MANŞETLERİ
Önceki Sonraki

BAŞKAN YAVUZ'DAN KORONAVİRÜS TEDBİR ÇALIŞMALARI!!

BAŞKAN YAVUZ'DAN KORONAVİRÜS TEDBİR ÇALIŞMALARI!!

--- Reklam ---
test
Gündem - 04.04.2020 Cumartesi 19:01  - Bu haber 159 kere okundu.
Kırıkhan Belediye Başkanı Ayhan Yavuz’un dünyayı ve Türkiye’yi tehdit eden Koronavirüsü (Kovid-19) ile ilgili yaptığı tedbir çalışmaları taraflı taraf

Virüsün ilk duyulduğu günden bugüne ve Devletimizin genelgeleri doğrultusunda Belediyenin bütün birimlerini seferber edip gece-gündüz demeden kendisinin de bizzat katıldığı çalışmalar, maske üretimi, hijyen malzemesi üretimi, jel üretiminin sağlayıp dağıtımlarını yaptırması, İlçenin uğrak yerlerine stantlı dezenfeksiyon cihazları yerleştirmesi, ateş ölçme hizmetleri, Kırıkhan’ın her köşesini yıkatıp dezenfekte yaptıran Başkan Yavuz, tedbir çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.
04.04.2020 Cumartesi günü, Zabıta müdürlüğü, Temizlik işleri müdürlüğü, Çevre Koruma müdürlüğü, Kültür ve Sosyal işler müdürlüğü ve Park Bahçe Müdürlüğü ekipleri tarafından yapılan çalışmalar;
İçişleri Bakanlığı tarafından yayınlanan yeni genelgeler doğrultusunda Cumartesi pazarının giriş – çıkışları tek yönden olması için çalışmaları, 01.01.2000 tarihinden önce doğan gençlerin sokağa çıkmamaları konusunda uyarı çalışmaları yapılıp sokağa çıkmalarına müsaade edilmedi.
Cumartesi pazar yeri Dezenfekte çalışmaları, Pazar esnaflarına ve vatandaşlara MASKE ve eldiven dağıtımı yapılıp, pazar yerinin belirli noktalarına stantlı dezenfeksiyon cihazı takılıp alıverişe gelen vatandaşlarımızın ve pazar esnaflarımızın hijyen ortamda alışveriş yapmalarını sağlandı. Ayrıca Pazar esnaflarının ve alışveriş için gelen vatandaşların ateşleri ölçüldü.
İlçenin uğrak noktalarına stantlı dezenfeksiyon cihazları takıp muhtelif yerlerde bulunan dezenfeksiyon cihazlarını kontrol ederek boşalan cihazların dolum çalışmalarını yapıldı.
Park Bahçe müdürlüğü ekipleri Cumhuriyet mahallesinde bulunan 23 Nisan parkında eski kulübenin yıkımı yapılıp dezenforme olmuş tuvalet kapatıldı. Ayrıca Çevre temizliği ve düzenleme çalışmaları yapıldı.

Etiketler; ,
Yorum Gönder
 Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış!
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
 

İlgili Diğer Haberler

Son dakika: İstifası kabul edilmeyen Soylu'dan ilk açıklama: Aynı kararlılıkla devam etmeliyiz
13 Nisan 2020 Pazartesi
Cuma akşamı gece yarısından 2 saat önce sokağa çıkma yasağı ilan edilmesiyle sokaklarda oluşan izdiham görüntüleri nedeniyle tepkilerin hedefinde olan
12 Nisan 2020 Pazar
İçişleri Bakanlığınca bu geceden, 12 Nisan saat 24.00'e kadar 30 büyükşehir ile Zonguldak'ta, il sınırları içerisinde sokağa çıkma yasağı getirildi.
10 Nisan 2020 Cuma
98 kişi vefat etti. Toplam vefat eden sayısı 1.062 oldu. Bugün 282 hastamız iyileşti.
10 Nisan 2020 Cuma
 
 
 
5 TEMMUZ HABER REKLAMLAR