Skip Navigation Links

yorukler et pazari

 

EN ÇOK OKUNANLAR

GAZETE MANŞETLERİ
Önceki Sonraki

ERYILMAZ'DAN KORONAVİRÜSLÜ PERSONEL AÇIKLAMASI!!!

ERYILMAZ'DAN KORONAVİRÜSLÜ PERSONEL AÇIKLAMASI!!!

--- Reklam ---
test
Gündem - 05.04.2020 Pazar 12:56  - Bu haber 146 kere okundu.
Hatay Samandağ Belediye Başkanı Refik Eryılmaz, bir belediye çalışanında koronavirüs testinin pozitif çıkması nedeniyle açıklama yaptı.

Hatay Samandağ Belediye Başkanı Refik Eryılmaz, bir belediye çalışanında koronavirüs testinin pozitif çıkması nedeniyle açıklama yaptı.
Sosyal medya hesabından açıklama yapan Refik Eryılmaz, koronavirüs testi pozitif çıkan çalışanın eşinin de Antakya’da bir hastanede sağlık çalışanı olduğunu belirterek, sağlık durumlarının iyi olduğu bilgisini yaptığı telefon görüşmesinde öğrendiğini ifade etti.
Başkan Eryılmaz, koronavirüs testi pozitif çıkan personelin 2 ay önce doğum iznine ayrıldığını ve Antakya’da yaşadığını ifade ederek açıklamasında şöyle dedi:
“Eşi Antakya’da bir sağlık kuruluşunda çalışan ve kendisi Antakya’da ikamet eden, iki ay önce de doğum iznine ayrılan bir
personelimizin eşinin yapılan Coronavirüs testi pozitif çıkmıştır. Personelimizle yaptığımız telefon görüşmesinde durumlarının iyi olduğu ve tedavilerine evde devam ettiklerini ifade ettiler.
Her İki arkadaşımıza geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor ve acil şifalar diliyorum.
Bilgi olarak d a şunu belirtmek isterim: Coronavirüs salgını nedeniyle hem Belediye binamızda hem de ilçemiz genelinde gerekli bütün tedbirleri zamanında ve etkili bir şekilde uygulamaya koymuştuk.Bundan sonraki süreçte alınması gereken bütün tedbirleri de almaya devam edeceğiz..
Belediye binamızda görevli olan personelimizin büyük bir bölümünü salgın tehlikesine karşı zaten tedbir amaçlı yaklaşık yirmi gün önce idari izne ayırmıştık.
Halkımızın uyarıları dikkate almasını ve zorunlu olmadıkça dışarı çıkmamalarını rica ediyoruz.”

Etiketler; ,
Yorum Gönder
 Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış!
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
 

İlgili Diğer Haberler

Son dakika: İstifası kabul edilmeyen Soylu'dan ilk açıklama: Aynı kararlılıkla devam etmeliyiz
13 Nisan 2020 Pazartesi
Cuma akşamı gece yarısından 2 saat önce sokağa çıkma yasağı ilan edilmesiyle sokaklarda oluşan izdiham görüntüleri nedeniyle tepkilerin hedefinde olan
12 Nisan 2020 Pazar
İçişleri Bakanlığınca bu geceden, 12 Nisan saat 24.00'e kadar 30 büyükşehir ile Zonguldak'ta, il sınırları içerisinde sokağa çıkma yasağı getirildi.
10 Nisan 2020 Cuma
98 kişi vefat etti. Toplam vefat eden sayısı 1.062 oldu. Bugün 282 hastamız iyileşti.
10 Nisan 2020 Cuma
 
 
 
5 TEMMUZ HABER REKLAMLAR