Skip Navigation Links

yorukler et pazari

 

EN ÇOK OKUNANLAR

GAZETE MANŞETLERİ
Önceki Sonraki

İSKENDERUN HALKI SENDEN BIKTI ENVİTEC!!! YA İŞİNİ YAP YA DA DEFOL GİT!!!

İSKENDERUN HALKI SENDEN BIKTI ENVİTEC!!! YA İŞİNİ YAP YA DA DEFOL GİT!!!

--- Reklam ---
test
Gündem - 05.04.2020 Pazar 12:51  - Bu haber 154 kere okundu.
Envitec, Koronavirüs’le mücadele edilen, hijyen ve temizliğin had safhada önem taşıdığı bugünlerde mahallelerde çöp yığınları bırakmaya devam ediyor.

İskenderun’da belediyenin ve halkın başına bela olan katı atık (çöp) toplama ve ayrıştırma işini yapması gerekirken, yıllardır bu sorumluluğunu tam olarak yerine getirmeyen Envitec, Koronavirüs’le mücadele edilen, hijyen ve temizliğin had safhada önem taşıdığı bugünlerde mahallelerde çöp yığınları bırakmaya devam ediyor.
Ne çöp toplama işini, ne de personel çalıştırmayı bir türlü beceremeyen Envitec, çöp toplama işini bırakıp kantarda tonaj yapan inşaat molozu, hafriyat malzemesi olan heryere süratle gidiyor.
Daha bugün İskenderun Cumhuriyet Lisesi arka sokağında, Modern Evler Mahallesi Şehit Polis Mehmet Yardımcı Caddesi, Bekbele, Denizciler, Mustafa Kemal, Arsuz ilçesinde de Karaağaç bölgesinde ve daha bir çok mahallede çöp yığını fotoğrafları çekildi.
Kaç dönemdir hiçbir belediye başkanının baş edemediği, uluslar arası yasalarla yerini sağlama aldığı bilinen Envitec, bir yandan bir çok mahallede çöp yığınları bırakırken, diğer yandan personel çıkarmaya devam ediyor.

Etiketler; ,
Yorum Gönder
 Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış!
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
 

İlgili Diğer Haberler

Son dakika: İstifası kabul edilmeyen Soylu'dan ilk açıklama: Aynı kararlılıkla devam etmeliyiz
13 Nisan 2020 Pazartesi
Cuma akşamı gece yarısından 2 saat önce sokağa çıkma yasağı ilan edilmesiyle sokaklarda oluşan izdiham görüntüleri nedeniyle tepkilerin hedefinde olan
12 Nisan 2020 Pazar
İçişleri Bakanlığınca bu geceden, 12 Nisan saat 24.00'e kadar 30 büyükşehir ile Zonguldak'ta, il sınırları içerisinde sokağa çıkma yasağı getirildi.
10 Nisan 2020 Cuma
98 kişi vefat etti. Toplam vefat eden sayısı 1.062 oldu. Bugün 282 hastamız iyileşti.
10 Nisan 2020 Cuma
 
 
 
5 TEMMUZ HABER REKLAMLAR