Skip Navigation Links

yorukler et pazari

 

EN ÇOK OKUNANLAR

GAZETE MANŞETLERİ
Önceki Sonraki

İskenderun Spor'un Alt Yapısı Emin Ellerde

İskenderun Spor'un Alt Yapısı Emin Ellerde

--- Reklam ---
test
Gündem - 06.11.2019 Çarşamba 14:38  - Bu haber 229 kere okundu.
İskenderun Spor'un Alt Yapıdan Sorumlu Teknik Direktörlüğüne Murat Kurt Getirildi.

Uzun Yıllar Türk Futboluna hizmet etmesinin ardından genç yaşta futbola veda eden ve ardından da aldığı Teknik Direktörlük diploma ile Teknik Direktörlüğe merhaba diyen Murat Kurt, 5 Temmuz İskenderun Spor'un Alt Yapıdan sorumlu Teknik Direktörlüğe getirildi.
MURAT KURT BAŞKAN TOSYALI VE YÖNETİME TEŞEKKÜR ETTİ
5 Temmuz İskenderun Spor'un alt yapıdan sorumlu Teknik Direktörlüğe getirilen Murat Kurt, "Beni bu göreve laik gören İskenderun Belediye Başkanımız Fatih Tosyalı'ya, Başkan yardımcılarımız Kemal Nadir Ünal'a, Ahmet Keskin'e, Destek Hizmetler Müdürümüz Ergün Saydam'a, Kulüp As Başkanımız Bünyamin Saraçoğlu'na ve diğer emeği geçenlere teşekkür ediyorum" dedi.
KURT 5 ŞAMPİYONLUK GÖRDÜ
İskenderun Spor, İskenderun Demirçelik Spor, Hatay Spor, Sakarya Spor, Van Spor, Darıca Gençlerbirliği Spor, Payas Spor ile Kırıkhan Spor'da profesyonel olarak futbol oynayan Murat Kurt, 5 şampiyonluk gördü.
İskenderun Spor'un Alt Yapısı Emin Ellerde
Alt yapı hocaları Murat Bodur ve Süleyman Paltacı ile birlikte 5 Temmuz İskenderun Spor'un BAL takımının Karayılan Spor tesislerindeki antrenmanını izleyen Murat Kurt, "Murat Bodur ve Süleyman Paltacı hocalarımız ile birlikte genç futbolcularımızı BAL takımımıza hazırlamak için yoğun çaba harcayacağız.
Geçmişte futbolcu fabrikası olarak anılan Iskenderunsporu tekrar hakettiği yere taşımak ve hem İskenderunspora hem de Türk futboluna ahlaklı karakterli iyi futbolcular yetişmesini sağlamak olacak. Bunun için elimizden gelenin en iyisini yapacağız" dedi..

Etiketler; ,
Yorum Gönder
 Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış!
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
 

İlgili Diğer Haberler

Son dakika: İstifası kabul edilmeyen Soylu'dan ilk açıklama: Aynı kararlılıkla devam etmeliyiz
1 ay 22 gün önce
Cuma akşamı gece yarısından 2 saat önce sokağa çıkma yasağı ilan edilmesiyle sokaklarda oluşan izdiham görüntüleri nedeniyle tepkilerin hedefinde olan
1 ay 23 gün önce
İçişleri Bakanlığınca bu geceden, 12 Nisan saat 24.00'e kadar 30 büyükşehir ile Zonguldak'ta, il sınırları içerisinde sokağa çıkma yasağı getirildi.
1 ay 25 gün önce
98 kişi vefat etti. Toplam vefat eden sayısı 1.062 oldu. Bugün 282 hastamız iyileşti.
1 ay 25 gün önce
 
 
 
5 TEMMUZ HABER REKLAMLAR