Skip Navigation Links

yorukler et pazari

 

 

EN ÇOK OKUNANLAR

GAZETE MANŞETLERİ
Önceki Sonraki

kaymakamadan kore gazileri derneğine Ziyaret.

kaymakamadan kore gazileri derneğine Ziyaret.

--- Reklam ---
test
Gündem - 22.02.2018 Perşembe 20:14  - Bu haber 196 kere okundu.
Kore Cumhuriyeti Muharip Gaziler Derneği tarafından

Türkiye Muharip Gaziler Derneği İskenderun Şubesi Üyesi Kore Gazisi Mehmet Şeker’e takdim edilmek üzere “Barış Büyükelçiliği Beratı” gönderdi.

Kore Cumhuriyeti Muharip Gaziler Derneği Genel Başkanı Emekli Orgeneral Sang-Hoon LEE tarafından imzalanarak gönderilen “Barış Büyükelçiliği Beratı” Kaymakamlık Toplantı Salonunda Kaymakam Recep Soytürk’ün eşliğinde Gazi Mehmet Şeker’e takdim edildi.

Kaymakamlık Toplantı Salonunda gerçekleştirilen Berat takdim törenine, İskenderun Deniz Üs Komutanı Kurmay Albay Aykar Tekin, Cumhuriyet Başsavcısı Ahmet Çelikkol, 39’uncu Mekanize Piyade Tugay Komutan Yardımcısı ve Ahmet Tor Kışlası Komutanı Piyade Albay Orhan Akkurt, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Ferit Gül, İlçe Emniyet Müdürü Zeki Balcı, Sahil Güvenlik Grup Komutanlığından Üsteğmen Bilal Şimşek de katıldı.

Türkiye Muharip Gaziler Derneği İskenderun Temsilcisi Neşet Turhan ve Dernek Üyesi Gazilerin de hazır bulunduğu törende konuşan Kaymakam Soytürk “Hiç şüphesiz, Şehitlik ve Gazilik, milletimizin gönlündeki en yüce ve en ulvi makamlardır. Devletini ve milletini canından aziz bilerek bu ulvi makamlara yükselmiş olan şehit ve gazilerimiz, her zaman milletimizin haklı gurur kaynağı olmuştur dedi.

Barış Büyükelçisi Belgesini Kore Gazisi Mehmet Şeker’e takdim eden Deniz Üs Komutanı Kurmay Albay Aykar Tekin de şunları söyledi: “Ne mutlu bizlere ki, vatanı, bağımsızlığı ve milli onuru için hiçbir fedakârlıktan kaçınmamış asil bir milletin evlatlarıyız. Bu uğurda hayatını kaybeden aziz şehitlerimize Allah’tan rahmet, siz kahraman gazilerimize de sağlıklı ömürler diliyorum”

Etiketler; ,
Yorum Gönder
 Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış!
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
 

İlgili Diğer Haberler

İMKON Başkanı Tellioğlu, "Fiyat artışı uygulamaya konulursa konuyu Rekabet Kurumuna taşıyacağız, buradan da çözüm bulunamazsa zaten duran inşaat sektö
2 ay 20 gün önce
Türkiye, 2018'de 2,4 milyon ton bor madenini 1 milyar doları aşkın bir gelirle ihraç ederek rekor kırdı. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez
2 ay 20 gün önce
Antakya'da gece saatlerinde çöp toplayan temizlik personellerin konteynırın yanında gördükleri çuvaldan kadın cesedi çıktı.
2 ay 20 gün önce
Antakya'da gece saatlerinde çöp toplayan temizlik personellerin konteynırın yanında gördükleri çuvaldan kadın cesedi çıktı.
2 ay 20 gün önce
 
 
 
5 TEMMUZ HABER REKLAMLAR