Skip Navigation Links

yorukler et pazari

 

 

EN ÇOK OKUNANLAR

GAZETE MANŞETLERİ
Önceki Sonraki

Örnek Alınacak Uygulama

Örnek Alınacak Uygulama

--- Reklam ---
test
Gündem - 04.03.2018 Pazar 13:58  - Bu haber 167 kere okundu.
Şehit Ayhan Say Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi çocukları sevindiriyor

Üst üste aldığı ödüllerle adını sıkça duymaya başladığımız Şehit Ayhan Say Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi bu defa Okul Öncesi Eğitim Kurumlarında sergiledikleri Milli kültürümüzün önemli bir motifi olan Hacivat –Karagöz ile fark yarattılar.
Şehit Ayhan Say Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 11-C sınıfı alan öğrencileri kendilerinin imalatını yaptıkları Hacivat –Karagöz karakterlerini Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Öğretmeni Gülşen Arslanoğlu’nun nezaretinde “Hayal Perdesi”ne de taşıyarak ayrı bir başarıya imza attılar.
"Milli kültürün devamlılığı, toplumun değerlerine olan bağlılığını arttırır" anlayışı ile Şehit Ayhan Say Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Çocuk Gelişimi Alanı öğrencilerinin hazırladığı Hacivat -Karagöz kuklaları gösteriye dönüştürülerek Okul Öncesi Eğitim Kurumlarında sergilenmeye devam ediyor
Gösteriyi planlayan Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Öğretmeni Gülşen Arslanoğlu ve 11-C sınıfı alan öğrencilerinin 9 Ocak İlkokulu, Mehmet Akif İlkokulu, Şehit Harun Taş İlkokulu ve Ocaklı Anaokulunda yaptıkları gösteriler büyük beğeni topladı.
İlk Kurşun Gazetesi olarak imalat alanında el becerilerini ortaya koydukları gibi bunu sanatsal bir faaliyete dönüştürüp miniklerle buluşturan ve hem kendilerini, hem de miniklerin gelişimine sağladıkları katkılardan ötürü başta Şehit Ayhan Say Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Öğretmeni Gülşen Arslanoğlu olmak üzere 11-C sınıfının büyük yürekli Hayal Perdesi Sanatçılarını kutluyoruz.

Yorum Gönder
 Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış!
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
 

İlgili Diğer Haberler

İMKON Başkanı Tellioğlu, "Fiyat artışı uygulamaya konulursa konuyu Rekabet Kurumuna taşıyacağız, buradan da çözüm bulunamazsa zaten duran inşaat sektö
2 ay 20 gün önce
Türkiye, 2018'de 2,4 milyon ton bor madenini 1 milyar doları aşkın bir gelirle ihraç ederek rekor kırdı. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez
2 ay 20 gün önce
Antakya'da gece saatlerinde çöp toplayan temizlik personellerin konteynırın yanında gördükleri çuvaldan kadın cesedi çıktı.
2 ay 20 gün önce
Antakya'da gece saatlerinde çöp toplayan temizlik personellerin konteynırın yanında gördükleri çuvaldan kadın cesedi çıktı.
2 ay 20 gün önce
 
 
 
5 TEMMUZ HABER REKLAMLAR